fbpx

Svatby

Ráda bych se s vámi podělila o svou vášeň pro svatební focení.

Pro mě je každá svatba nezapomenutelným zážitkem, který mi rozehrává srdce. Miluji focení svateb a vždy se těším na tu magickou atmosféru, která je s tím spojená. 

Fotografie jsou tak úžasné, protože umí zachytit ty nejkrásnější okamžiky plné lásky a štěstí. Jsou jako magie, která nám dovoluje znovu prožít naše nejvzácnější chvíle.

Když si najímáte svatebního fotografa, nejde jen o to, abyste měli dokonalé párové portréty. Je to také o tom, abyste měli skvělou reportáž, která zachytí nejen Vás, ale i vaše blízké. Váš svatební den je jedinečný a já se budu snažit zachytit každou důležitou chvíli, každý úsměv a slzu štěstí.

Když budete prohlížet svatební fotografie, chci , aby jste se přenesly zpět do velkého dne. Chci, aby se Vás probouzely ty samé pocity, které jste tehdy zažívali. A to je právě to, co dokážu. Chci zachytit tu atmosféru, tu radost, tu lásku a přenést je do každého snímku.

Každá svatba je jedinečná a každý pár má svůj vlastní příběh. Já se budu snažit pochopit vaše přání, Vaši vizi a Vaši osobnost. Chci se přizpůsobit vašemu stylu a přání, protože chci, aby každá fotografie byla autentická a měla ten Váš vlastní dojem.

Vím, že svatební den je nejkrásnějším a nejšťastnějším dnem ve vašem životě a proto si dávám záležet na poskytování individuálního a profesionálního přístupu. Vaše svatební fotografie jsou pro mě důležité.

Před samotnou svatbou si ráda s vámi domluvím schůzku, která může proběhnout i online, a to zhruba měsíc před vaším velkým dnem. Cílem této schůzky je seznámit se vzájemně a probrat všechny detaily a přání o focení, abych mohla co nejméně narušovat váš den a vy si ho mohli plně užít.

Pokud máte nějaké otázky týkající se svatebního focení, neváhejte mi napsat. S radostí na ně odpovím. Máte také možnost vybrat si z našich tří fotobalíčků, které jsou připravené pro vás.

Doufám, že se brzy uvidíme a budu mít tu čest být součástí vašeho velkého dne.

Líbí se vám mé fotografie ?

Objednejte si svůj termín.