fbpx

Galerie

Párové, rodinné, těhotenské, děti, portrét

V mé galerie se můžete těšit na jedinečné fotky, které zachycují lásku.

 Jsem přesvědčena, že nejlepší výsledky dosahuji díky lidskému přístupu a přirozenosti. Nepřikládám důraz na krkolomné nepřirozené pózy, spíše se soustředím na to, aby si každý při focení užíval a byl přirozený.

Mám dvě děti, díky čemuž umím dobře pracovat s dětmi. Pokud máte nějaké speciální požadavky nebo představy ohledně focení s dětmi, ráda se přizpůsobím a vytvořím nezapomenutelné zážitky pro Vás i Vaše děti.

Když se zaměřím na místo, kde fotografování probíhá, většinou se dohodneme na venkovních lokacích. Můžu já vybrat místo, které považuji za vhodné, nebo jsem otevřena Vašim návrhům na oblíbená místa, kde rádi trávíte čas. Důležité je, abychom se shodli na místě, které Vám vyhovuje a kde se budete cítit přirozeně.

Co se týče oblečení na focení, můžete si vybrat cokoli, v čem se budete cítit pohodlně. Můžete zvolit šaty, kalhoty, hezký kabátek, šátek nebo třeba i klobouk. Pokud si nejste jistí výběrem oblečení, ráda Vám s tím pomohu. Můžete si vzít i více kusů oblečení, abychom měli různorodé fotky a mohli se přizpůsobit Vašim představám.
Pokud jde o těhotenské focení, je nejlepší objednat si ho kolem 28. až 34. týdne těhotenství. V této fázi dokážeme nejlépe zachytit Vaše bříško a zároveň zajistit, aby jste se cítila pohodlně během focení.

Pro fotografii novorozenců se přesuneme k Vám domů, kde se miminko a Vy budete cítit nejpohodlněji. Tímto způsobem dosáhneme nejvíce přirozených a autentických snímků.

Doufám, že Vám tento popis mého focení připadá lákavý a těším se na spolupráci s Vámi při vytváření krásných vzpomínek.